.

.

Допрено Од Природата Мало Дете И Девојче Органски Памучен Комплет За Пижами Со Цврсто Вклопување, Градинарски Цветни, Години

Допрено Од Природата Мало Дете И Девојче Органски Памучен Комплет За Пижами Со Цврсто Вклопување, Градинарски Цветни, Години

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Допрена Од Природата нуди мека органска памучна облека за најнежниот допир на чувствителната и нежна кожа. Нашиот комплет за пижами содржи прекрасни отпечатоци, ленти и цврсти материи и обезбедува удобна ноќна облека. Нашите пижами се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење низ домот. Нашите пижами се направени од 100% органски памук. За безбедност на детето, облеката треба цврсто да се вклопи. Оваа облека не е отпорна на пламен. Лабавата облека е поверојатно да се запали. Нашите пижами се цврсто вклопени и без пламен. Допрено Од Природата Бебе, Мало Дете И Девојче Органски Памучен Комплет За Пижами Со Цврсто Вклопување, Градинарски Цветни е одлично бебе, дете и детски најважен комплет. Комплетот вклучува тесен врв и комплет пижами за панталони. Направено со 100% органски памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Направено без употреба на ѓубрива и пестициди. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен сет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат