.

.

Здолниште За Жени Голем Џеб Со Цврста Боја Висок Струк Ол Половина Здолниште Плисирано Здолниште Големина Л

Здолниште За Жени Голем Џеб Со Цврста Боја Висок Струк Ол Половина Здолниште Плисирано Здолниште Големина Л

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ако не сте задоволни со ништо, ве молиме известете ни и можеме да ви помогнеме да го решите. Здолниште. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 266gpackage големина : 18x18x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.35" Колк : 165см/64.31" Колк : 170см/должина на дното од 66,93" : 99см/38,98" големина : xl половината : 82см/32,28" колк : 175см/68,90" должина на дното : 100см/39,37" големина : xxl половината : 87см/34,25" колк : 180см/70,87" должина на дното : 101см/39,76" Женски Голем Џеб со Цврста Боја висок струк ол половина здолниште Плисирано здолништекарактеристики : рачно перење или машинско Перење Во Ладна Вода ткаенината е удобност, дишење, Истегнување и Лизгање - погодна за спортска пригода : погодна за Забава, клуб, запознавање, шопинг, заминување и секојдневно носење ги обезбедува најквалитетните производи гордо Сад со љубов и грижа.) Sizewaisthipbotoms Length S67cm/26.37"големина : xxlwaist : 87см/34.58" Големина : Л Половината : 77см/30.25"колк : 180см/70.38" Колк : 160см/62.76"Size : SWaist : 67cm/26.19" Големина : М Половината : 72см/28.Големина : С Половината : 67см/26.76" женска мода.99"Должина На Дното : 97см/38,19"Големина : Мваист : 72см/28,35"Колк : 165см/64,96"Должина На Дното : 98см/38,58"Големина : Лваист : 77см/30,31"Колк : 170см/66,93"Должина На Дното : 99см/38,98"Големина : Хлваист : 82см/32.28"колк : 175см/68.38"Hip : 160cm/62.87"должина на дното : 101см/39.90"должина на дното : 100см/39. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.96" Должина На Дното : 98см/38.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат