.

.

Аокид Тркалезно Рамно Тркало За Мелење Дијаманти За Аголна Мелница, хардверски алатки, Мултифункционално, Мелење На Рабовите, Лесно За Употреба

Аокид Тркалезно Рамно Тркало За Мелење Дијаманти За Аголна Мелница, хардверски алатки, Мултифункционално, Мелење На Рабовите,

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : . Погоден за мелење мермер, гранит, керамика, вештачки камен и стакло. Идеален за градење бетонски надворешни ѕидови во декорација, израмнување на подот и мелење на работ, заоблување и лак за декоративни плочи од мермер и гранит. Често се користи на рачни вежби или аголни брусилки. Име На Предметот : Лемење Дијамант Мелење Тркало. Материјал : Дијамант. Карактеристики : Мултифункционален, Мелење На Работ, Лесен за употреба. Длабочина : 10мм/0,39", 15мм/0,59", 20мм/0,79", 25мм/0,98", 30мм/1,18 " (Прибл.). Дијаметар : 75мм/2.95 " (Прибл .). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Лемење Дијамантско Мелење Тркало Погодно За мелење мермер, гранит, керамика, вештачки камен и стакло. Идеален за градење бетонски надворешни ѕидови во декорација, израмнување на подот и мелење на работ, заоблување и лак за декоративни плочи од мермер и гранит. Често се користи на рачни вежби или аголни брусилки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат