.

.

Женски Цврсти Дуксери Врвови Со Пружини Удобен Скокач Со Качулка Со Качулка копче нагоре Вратот На Екипажот Дуксер Со Долги Ракави Црн

Женски Цврсти Дуксери Врвови Со Пружини Удобен Скокач Со Качулка Со Качулка копче нагоре Вратот На Екипажот Дуксер Со Долги

DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

87" Ракав : 48см/18. Пол : Жени. Стил На Ракав : Долг Ракав. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134см/52.31 "Рамо : 50см/19. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48. "Материјал" : 95%Полиестер, 5%Спандекс. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45. Големина. Супер мека и пријателска за кожата ткаенина (Полиестер) ви овозможува одлично искуство при носење. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.46" Ракав : 49см/19. Кликнете на името НА брендот JWZUY на насловот за да најдете повеќе изненадувања!ЏВЗУЈ Женски Цврсти Дуксери Врвови Со Пружини Удобен Скокач Со Качулка Со Качулка Копче нагоре Вратот На Екипажот Дуксер Со Долги Ракави Црн Производ Специфики : .69 "Должина : 75см/29. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Еднобојни долги ракави половина патент женски модни дуксери Шорцеви За Дуксери Комплет Жени;Дуксер Симпатична;Дуксери Модни Женски Маици Женски Божиќни Дуксери Мода;Дами Зимски Дуксери;Женски Дуксери Без Качулка Трендовски;Женски Дуксер Со Качулка;Женска Облека;Дуксер 4хл;Зелена Облека;Слатки Дуксери За Жени Трендовски;Женски Патент дуксери дуксери;дуксер 5х;Женски Патент Пред Ху".67 "Рамо : 51. Модел : Цврст.05" Ракав : 50см/19.Qrand Indrestion®Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека JWZUY, JWZUY е модна продавница која се фокусира на женска облека, ве Молиме побарајте JWZUY+Жени+Блузи / Резервоар / Блуза / Маици / Панталони / Фустан / Дуксери / Дуксери / Палта / Јакни / Машки Кошули/ Здолништа / Сатенски Кошули Сериски. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 128см/50.76 "Рамо : 56см/22. Големина. Големина.03 "Рамо : 53см/20.50 "Должина : 69см/27.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат