.

.

Елен Дома 16 Традиционално Дрво Римски Број Отворен Ѕид Часовник Во Сина Боја

Елен Дома 16 Традиционално Дрво Римски Број Отворен Ѕид Часовник Во Сина Боја

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дрвен Римски Број Надворешен Ѕиден Часовник Под Светло Сина завршница Со Модерен стил на Фарма сигурно ќе даде комплимент за секој декор.Карактеристики : Материјали : Завршна Обработка На Дрво : белос светло сино карактеристики традиционален стилспецификации : Димензии На Производот : 16"H x 16"W x 1"Dproduct Тежина : 2,5 килограми Дрвен Римски Број Надворешен Ѕиден Часовник Под Светло Сина Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат