.

.

Куче Ограда Приемник Тешки 1 Најлон Задржување Замена Ремен, Неонски Розова

Куче Ограда Приемник Тешки 1 Најлон Задржување Замена Ремен, Неонски Розова

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Куче Ограда Приемник Тешки 1 " Најлон Задржување Замена Ремен, Неонски Розова Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и себеси без стрес. Нашите тешки најлонски ремени за замена 1" се дизајнирани специјално за системи за задржување на оградата за кучиња на кои им се потребни 3 дупки (2 затворете 1 Оддалеченост) видете ја фотографијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат