.

.

Кожата Винил Налепница Покрие Налепница За Asus Chromebook 12. Лаптоп Лаптоп-Племенски Апстракт Був

Кожата Винил Налепница Покрие Налепница За Asus Chromebook 12. Лаптоп Лаптоп-Племенски Апстракт Був

DEN 191.20

Достапност
Достапно за нарачка

Кожата налепница да одговара За Вашиот Asus Chromebook 12.5. Уредот не е вклучен. Уникатно заштитете го вашиот уред, со налепница што лесно се нанесува и лесно се отстранува без да останат лепливи остатоци. ОДГОВАРА ЗА КРАЛИЦАТА и КРАЛОТ : прилагодено одговара За Вашиот Asus Chromebook 12.5. СТИЛ и БЛАГОДАТ : Уникатно заштитете Го Вашиот Asus Chromebook 12.5. КЛАСИЧЕН ФИНИШ : Издржлив ламинат заштитен слој. ЛЕСНО, МОЧАЊЕ : Лесно се нанесува, лесно се отстранува и нема лепливи остатоци кога се отстранува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат