.

.

Потпори и Шокови Брза Потпора Предна Потпора Склоп На Пружина Стабилизатор На Шипка Врска Вратоврска Прачка Крај Топчест Спој Погоден за 1998 година - За Тојота Сиен?

Потпори и Шокови Брза Потпора Предна Потпора Склоп На Пружина Стабилизатор На Шипка Врска Вратоврска Прачка Крај Топчест Спој

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Апликација за автомобил : 1998-2003 за Тојота Сиена СЕ за Мини Патничко Комбе 4-Врата 1998-2003 За Тојота Сиена СЕ За Мини Патничко Комбе 5-Врата 1998-2003 За Тојота Сиена ЛЕ За Мини Патничко Комбе 4-Врата 1998-2003 За Тојота Сиена Ле За Мини Патничко Комбе 5-пакетот на вратата вклучува : 2x Предна потпора Пружина Собрание 2x Стабилизатор Бар Врска 4x Вратоврска Прачка Крај 2x Топката Заеднички применливи информации - за 1998 1999 2000 2001 2002 2003 За тојота сиена. ОДРЕДИ УДОБНОСТ-функцијата на пружината е да го амортизира ударот на земјата, додека функцијата на амортизерот е да ја ограничи прекумерната еластичност на пружината. И двете се важни компоненти кои ја одредуваат удобноста на автомобилот. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ - еден од главните проблеми со потпорите е тоа што тие не се лесни за инсталирање. Сепак, овие потпори не се соочуваат со ова problem.It не се состои од било кој пролет компресор. Тоа значи дека инсталацијата не е само едноставна, туку и брза. ОЕМ КВАЛИТЕТ-квалитетот е добар, па дури и подобар од оригиналните производители на опрема.нивната изведба е исто така до знакот. Тие ги исполнуваат сите стандарди за квалитет и обезбедуваат нивните производи да поминат Каква Било Проверка на квалитетот. ИЗВЕСТУВАЊЕ-Пред да нарачате, Ќе можете да проверите дали е компатибилен со моделот на вашиот автомобил и Да Направите или not.At во исто време, тие ќе можат да работат и со одлична ефикасност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат