.

.

Винил Налепници Налепници На Париски Б-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид На Тамблер Лаптоп Телефон Скејтборд Чаши Чаши Автомоб?

Винил Налепници Налепници На Париски Б-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид На Тамблер Лаптоп

DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА ЈА ИЗМЕРИТЕ ПОВРШИНАТА НА АПЛИКАЦИЈАТА ПРЕД КУПУВАЊЕТО.100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака преку е-пошта) ќе се кредитираат 100% од почетната вредност на нарачката. Пиење Стаклени Налепници : 1. Нема јасна подлога или позадина, само уметнички дела. Ништо не прави посреќни од среќен клиент! ТАБЕЛА ЗА ГОЛЕМИНА НА НАЛЕПНИЦИ Налепници За Прозорци На Возила : препорачана големина 5-14". Вино Стакло Налепници : 1. Производ : дали има проблем со квалитетот на предметот што го нарачавте, ви недостасува ставка или ви е доставена погрешна ставка? Ние ќе го замениме предметот бесплатно на нашата следна испорака во вашата област, или кога производот ќе стане достапен. Варира во зависност од големината на стаклото. Варира во зависност од големината на поштенското сандаче. Пиво Кригла Налепници : 3 " до 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат