.

.

Tejiojio Cl Дозвола Удобни Индустриски Машки Челични Чизми Безбедносни Чизми Изградба Нелизгачки Чизми Неуништливи Машки Работни Чизми

Tejiojio Cl Дозвола Удобни Индустриски Машки Челични Чизми Безбедносни Чизми Изградба Нелизгачки Чизми Неуништливи Машки Работни

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Овие чизми совршено дизајнирани со ултра мека и удобна постава, амортизирана подножје, издолжете ги нозете за елеганција со секој чекор.63" еу : 42 Велика британија : 8 сад : 9 големина : 45 нога должина : 27. Се чини дека овој стил никогаш не испаѓа од тренд и сигурно ќе биде добро сакан избор секоја година. €РАЗНОВРСНА q : Добро Се Совпадна со фустани, кратки здолништа, фармерки, ветробранки,џемпери итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат