.

.

Тревко ЕЛВ238-НА - Елвис Присли & Сини Очи Возрасни 18-Редовна Маица Со Кратки Ракави, Бела-Екстра Голема

Тревко ЕЛВ238-НА - Елвис Присли & Сини Очи Возрасни 18-Редовна Маица Со Кратки Ракави, Бела-Екстра Голема

DEN 779.04

Достапност
Достапно за нарачка

Може да очекувате трајна издржливост со оваа 100% памучна, унисекс маица за возрасни; нашите дизајни се отпечатени На маици со највисок квалитет на националниот бренд, како Што се Гилдан, Делта, Алстајл и многу повеќе. Покрај тоа што се 5,3 мл со број на конец 18/1, сите наши кошули се претходно испукани и имаат двојна јака со игла, ракав и полите совршени и за мажи и за жени. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат