.

.

Женски Врвови Дозвола, Летни Врвови За Жени Трендовски, Жени Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Кратки Ракави V Копчето За Вратот Врвот Најдобро Продаваат

Женски Врвови Дозвола, Летни Врвови За Жени Трендовски, Жени Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Кратки Ракави V Копчето

DEN 287.84

Достапност
Достапно за нарачка

Жени Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Кратки Ракави V Копче За Вратот Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобно погодно за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата Мода Лето Секси Превиткување Печатени Обични Жени Кратки Ракави V Копче За Вратот Топсезона : Пролет,Лето : Женски Повод : Секојдневен, Партиматеријал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Жени врвна забелешка : ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите Пред Да Ги Купите!!! Користете слична облека за да ја споредите големината.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XLx-Large101440110cm/43.31"22cm/8.66"42cm/16.54"67cm/26.38"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110cm/43.31 "Ракав : 22cm/8.66" Рамо : 42cm/16.54 "Должина : 67cm/26.38" ИЗБРАНИОТ МАТЕРИЈАЛ : мекиот материјал е удобен за носење. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Погоден За секојдневно, секојдневно, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Нашата мисија : слушаме повратни информации од клиентите,не ризикувате со купувањето. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат