.

.

Запечатена Моќност Е-530к Премиум Клипен Прстен сет Одговара изберете: 1990-ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА, 1990-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО

Запечатена Моќност Е-530к Премиум Клипен Прстен сет Одговара изберете: 1990-ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА, 1990-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО

DEN 415.84

Достапност
Достапно за нарачка

Запечатените Делови за Напојување обезбедуваат иновативни дизајни, користат водечки материјали и користат сертифицирано производство НА ISO & QS со цел да испорачаат производи со врвен квалитет кои ги задоволуваат ригорозните барања на денешните модерни мотори. Лице на врвни прстени обложени со Плазма Од најновата генерација-Моли. Го намалува триењето. Многу отпорен на гребење. Строги толеранции. Ги исполнува или надминува оем спецификациите. Дополнителни Карактеристики Создаден Дијаметар : 4.0000 ВО. Одговара Изберете : 1990-1996 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 8 Цил 5,7 Л 1990-1997 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 Цил 5,7 Л 1990-1996 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 8 Цил 5,7 Л 1995-1996 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС / ИМПАЛА 8 ЦИЛ 5,7 Л 1990-1997 ПОНТИЈАК ФАЈРБИРД 8 цил 5,7 л 1992-1996 БЈУИК РОУДМАСТЕР 8 Цил 5,7 Л 1993-1996 КАДИЛАК флитвуд 8 ЦИЛ 5,7 Л 1990-1992 кадилак бруам 8 Цил 5,7 Л 1993-1996 КАДИЛАК КОМЕРЦИЈАЛНА ШАСИЈА 8 Цил 5,7 Л 1992 ОЛДСМОБИЛ ПРИЛАГОДЕНО КРСТОСУВАЧ 8 цил 5,7 л и повеќе - додадете го ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ За да проверите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат