.

.

Нина Ричи Луна Нина Ричи Спреј За Тоалетна Вода-2. оз

Нина Ричи Луна Нина Ричи Спреј За Тоалетна Вода-2. оз

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Лансиран од дизајнерската куќа На Амуаж во 2008 година. Овој ориентален цветен мирис има мешавина од бергамот, ѓумбир, цимет, шафран, роза, јасмин, иланг-иланг, здравец, ирис, пачули и ноти од грав тонка. Лансиран од дизајнерската куќа На Нина Ричи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат