.

.

Бела Вита Скаут Комфор Мокасини

Бела Вита Скаут Комфор Мокасини

DEN 464.00

Достапност
Достапно за нарачка

Извидникот од Бела Вита е безвременски мокасин со класичен стил на чевли на брод. Овој чевел ќе направи секоја секојдневна облека да изгледа повеќе составена. Извидникот ја има целата удобност на патика, но со воздух на софистицираност. Влезете во Извидникот за целодневна удобност.  0,5 инчен пета. Дизајниран имајќи ја предвид вашата удобност. Класичен стил на чевли на брод. Лесен надворешен ѓон. Поместена влошка. Заоблен Прст.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат