.

.

За 2008 Година - Хонда Спогодба Капак На Огледало Од Јаглеродни Влакна+Капаци За Рачка 2PC+4PC

За 2008 Година - Хонда Спогодба Капак На Огледало Од Јаглеродни Влакна+Капаци За Рачка 2PC+4PC

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Фитнес : Фитнес за 2008 2009 2010 2011 2012 Хонда Соодветно На Капакот на огледалото не ФАБРИЧКА ЗАМЕНА. Материјал : Висококвалитетна Абс пластична Завршна површина : Тројно Хромирана 100% Сосема Нови, Најквалитетни Капаци За Огледала;висококвалитетни капаци за огледала направени од производители одобрени ОД ОЕМ со материјали што ги исполнуваат строгите барања ЗА ОЕМ;лесна инсталација На Стапчиња За Лупење со вклучена автоматска леплива лента ОД 3 МЕТРИ;. Информации за производот : 1 Пар Огледало За Печатење Јаглеродни Влакна Опфаќа 4 Парчиња Капак На Рачката На Вратата *купувате Од Auto Joy Inc, директен производител на авто додатоци. * Изработени од врвни материјали за автомобилски одделение . * Технологијата за обложување Со Троен Слој обезбедува површина на сјај на огледалото што ќе трае со години . *Го подобрува изгледот на вашето возило и го штити телото на вашето возило од чипови. * Продаваме само хромирани капаци, А не заменски делови .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат