.

.

Дизајнарт Женски Со Златни Усни И Сјај На Рацете Модерен Платно Ѕид Уметност Печатење

Дизајнарт Женски Со Златни Усни И Сјај На Рацете Модерен Платно Ѕид Уметност Печатење

DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа извонредна Модерна Платнена Уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа Златна Модерна И Современа Ѕидна Уметност на Платно е отпечатена со мастило со супериорен квалитет, отпорно на бледнее бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно гикли се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја уметничка површина е цврсто испружена преку дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани во галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете Вашата Платнена Уметност, комплетот за виси е вклучен, па затоа е подготвен веднаш да висат на ѕидот. - Стил : Модерен И Современ Глам. - Предмет : Луѓе, Романтични. - Боја : Злато,. - Овој принт на платно гикли е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство за уметничка галерија. - Памучно платно со врвен квалитет. - Пристигнува подготвен да висат на ѕидот. - Лесно За Закачување овој принт на платно гикли е завиткан во галерија (дизајнот продолжува на страните) давајќи му вистинско чувство на уметничка галерија. Памучно платно со врвен квалитет. Пристигнува подготвен да висат на ѕидот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат