.

.

Каролини Богатства JMK1087PW Туркизна Беј Едрилица Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W, повеќебоен

Каролини Богатства JMK1087PW Туркизна Беј Едрилица Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W, повеќебоен

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Каролини Богатства JMK1087 PW1216 Turkoise Bay Едрилица Платно Ткаенина Декоративна Перница 12 H x16 W, разнобојни Turquoise Bay Едрилица Платно Ткаенина Декоративна Перница JMK1087 PW1216. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат