.

.

Боб Дејл 20-1-1571-Жито Кравјо Возач Директно Палецот, Големина 12

Боб Дејл 20-1-1571-Жито Кравјо Возач Директно Палецот, Големина 12

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Свет на заштита во дланката за вашите раце. Индустриски стандард со години, кожните ракавици нудат тешка заштита, издржливост и цврстина без да ја жртвуваат удобноста и вклопувањето. Ракавици за возач/roер ;Врвна кожа од жито од говедска кожа ;едноделен грб ;еластичен зглоб Со Двојно гребење ;палец Со Клуч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат