.

.

36Х75 Креветче КРЕВЕТ Р. В. Кревет И камион за спиење постави Тц Постелнина За Кампери, Tr и Патни Приколки, Кревети За Креветчиња Египетски памучни чаршафи Лесно Се Вк?

36Х75 Креветче КРЕВЕТ Р. В. Кревет И камион за спиење постави Тц Постелнина За Кампери, Tr и Патни Приколки, Кревети За Креветчиња

DEN 716.64

Достапност
Достапно за нарачка

, куќа за одмор. Свилени меки, најудобни и луксузни чаршафи што можете да ги најдете. Врвен Квалитет-Спијте подобро и будете се секое утро чувствувајќи се освежени и полни со енергија.Горди сме што правиме некои од најдобрите постелнини во светот, почитувајќи ја животната средина. Ние постојано работиме за да го направиме вашиот сон поудобен и луксузен нудејќи квалитетни производи по пристапни цени. Најдобро за секоја соба во вашата куќа - спална соба, гостинска соба, детска соба, Р. Нашите Чаршафи се ослободени од хемикалии, спакувани се во прекрасно Пакување. Ние го правиме овој лист поставен СПЕЦИЈАЛНО за да одговара за Вашите Кампери, Р. Лесна Нега-бледнее, дамка, се намалува и отпорни на брчки. 36х75 "Големина На Креветчето : Вградена Големина-36Х75", Рамен Лист - 54х96" Инчи, Навлака за Перници-20Х30". Ако го сакате луксузот, мекоста и хотелската постелнина, тогаш сигурно ќе ви се допадне.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат