.

.

Ал0583-Розово Злато Нерѓосувачки Челик Нараквица Часовник

Ал0583-Розово Злато Нерѓосувачки Челик Нараквица Часовник

DEN 1264.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овој еластичен часовник има издржлива минерална кристална рамка отпорна на гребење за да издржи удари и гребнатини. носете го за време на состанокот на работа. Ал0583-08 Роуз Злато Нерѓосувачки Челик Нараквица Часовник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат