.

.

дефлекто 9 - Џебен Ѕид Монтирање Литература Лавици

дефлекто 9 - Џебен Ѕид Монтирање Литература Лавици

DEN 415.84

Достапност
Достапно за нарачка

Решетката за литература што може да се монтира на ѕид нуди девет џебови со големина на списание распоредени во три реда за лесен пристап за вашите посетители. Ексклузивните, Високи џебови се отпорни на кршење и прикачени на црн пластичен панел. Заградата со висока напнатост, пролетно дејство ја одржува литературата исправена. Со капацитет од 2-5/8", секој јасен џеб држи голем куп литература. Претходно собраната решетка за литература вклучува хардвер за монтирање. дефлекто 9 - Џебен Ѕид Монтирање Литература Лавици : 9 Џебови. 27.4 "Висина x 35.8" Ширина x 2.9 " Длабочина. Ѕид Монтажа. Чиста Пластика. Ексклузивни, Високи џебови отпорни на кршење. Држач со висока напнатост, пролетно дејство за да не падне материјалот. Јасни џебови доаѓаат претходно собрани на црн пластичен панел. Голем, 2-5/8" литературен капацитет по џеб. Вклучен хардвер за монтирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат