.

.

StarTech.com 2.5 USB - C Хард Диск Комплет usb 3. Тип Ц Кон � � � алатка-помалку ertol-enternal Hard Drive Случај external Hard Drive Куќиште

StarTech.com 2.5 USB - C Хард Диск Комплет usb 3. Тип Ц Кон � � � алатка-помалку ertol-enternal Hard Drive Случај external Hard

DEN 215.84

Достапност
Достапно за нарачка

САТА хард диск или солидна држава диск.5? ССД/ХДД. Искористете ја брзината НА USB 3. Исто така е подобрен СО UASP, што ја зголемува брзината на читање и пишување, за да го искористи целиот потенцијал на вашите sata III дискови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат