.

.

Бинпурни Женски Тимови, Врвови Со Долги Ракави Долги Панталони Тренерки со Тенок фит

Бинпурни Женски Тимови, Врвови Со Долги Ракави Долги Панталони Тренерки со Тенок фит

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Lt Length : t60t Bust : t109 Tpant Должина : t104t Hip : t97пресврт : t75. Име : Долги Ракави Врвови Долги Панталони Тенок фит Тренерка. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Џемпер е тркалезна јака, појасот е прилагодлив кабел, панталони со џеб, ногата е куп нога. Пријателски Совети : . Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно. 02 t Bust : t44. 88 Tpant Должина : t41. Мt Length : t23, 23 t Bust : t40, 94 Tpant Должина : t40, 55 t Hip : t36, 22 пресврт : t27, 56 . XLt Length : t24. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x Врвови + 1x панталони. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Lt Length : t23, 62 t Bust : t42, 91 Tpant Должина : t40, 94 t Hip : t38, 19 пресврт : t29, 53 . Мt Length : t59t Bust : t104 Tpant Должина : t103t Hip : t92пресврт : t70. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. Ветување . Пол : Жени, Девојче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат