.

.

Ксеро Б Мултифункционален Печатач, Печатење Копија Скенирање Факс, 095205891638

Ксеро Б Мултифункционален Печатач, Печатење Копија Скенирање Факс, 095205891638

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Вашите идеи никогаш не престануваат. Ниту вашиот печатач. Совршени за мали работни тимови или домашна канцеларија, Мултифункционалните Печатачи Xerox B215 ви даваат перформанси и сигурност на кои можете да сметате, од ден на ден и од ден. Затоа што ништо не треба да ви застане на патот на вашата следна голема идеја. Црно-бело МФП со поддршка За Писмо/Правно; Копирање, печатење, скенирање, факс, Вграден Wi-Fi, неспоредлива сигурност, компактен отпечаток и ултра-тивка работа; 3.5" капацитивен кориснички интерфејс на екранот на допир во боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат