.

.

DreamWorks Змејови Беззаби Црна Гигант Кора И Стап Ѕид Налепница Од Цимери, RMK3972GM, во. во

DreamWorks Змејови Беззаби Црна Гигант Кора И Стап Ѕид Налепница Од Цимери, RMK3972GM, во. во

DEN 503.04

Достапност
Достапно за нарачка

Ажурирајте простор со Цимерите Како Да Го Обучите Вашиот Змеј : Скриениот Свет Кора без Заби и Стап Џиновски Ѕидни Налепници. Едноставно излупете и залепете се на секоја мазна, рамна површина за моментални резултати. Отстранете, репозиционирајте и повторно користете онолку често колку што е потребно. Не остануваат лепливи остатоци. Ѕидовите остануваат чисти секој пат. Додадете личност на вашите ѕидови денес Со Цимери Ѕидни Налепници! Доаѓа со 11 ѕидни налепници; собрана големина . Лесно за нанесување-само излупете и залепете. Се однесува на секоја мазна површина. Налепниците се отстранливи и репозиционираат без лепливи остатоци. Совршен и за изнајмувачи и за сопственици на куќи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат