.

.

Патка Лента Шарени Патка Лента, 1.88 yds. Зебра

Патка Лента Шарени Патка Лента, 1.88 yds. Зебра

DEN 251.04

Достапност
Достапно за нарачка

Со ист доверлив квалитет и издржливост како и оригиналната Селотејп Лента За Патки, можете да ја користите оваа лента за тешка надворешна употреба, градинарство, пакет, етикетирање и кодирање во боја. Издржлив. Солзи лесно со рака без виткање. Одговара на нерамни површини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат