.

.

Лионел О Скала Вилијам Мекинли Претседателски Серија Бокс Електричен Погон Модел Воз Возен Парк

Лионел О Скала Вилијам Мекинли Претседателски Серија Бокс Електричен Погон Модел Воз Возен Парк

DEN 639.52

Достапност
Достапно за нарачка

Претседателската Серија Boxcars продолжува во 2019 година со славење и сеќавање на дваесет и петтиот Претседател на Соединетите Американски држави. Лионел Вилијам Мекинли Претседателската Серија О Модел На Мерач На Возот вклучува претседателска слика, историска биографија и години на служба. Boxcar прикажува Американски Знамиња од двете страни и е украсен во патриотска црвена, бела и сина боја. КАРАКТЕРИСТИКИ : камиони со излеани метали. Оперативни спојки . Отворање врати со кутии. Метална рамка . СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Мерач : О Мерач . Бренд : Лајонел . Моќност : Електрични . Мин Крива : О27 . Димензии : Должина : 10.5". ИЗВЕСТУВАЊА ЗА ПРОИЗВОДОТ : редовно Подмачкувајте ги тркалата, оските и поврзувањето за да избегнете крцкање и абење . Повремено бришете со мека крпа по употреба за да ги задржите тркалата без нечистотија и маснотии . Се препорачува за возраст од 14 и повеќе години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат