.

.

Стратон Дома Декор Дрво И Метал Рака Насликани Антички Цвет Ѕид Декор, Жолта

Стратон Дома Декор Дрво И Метал Рака Насликани Антички Цвет Ѕид Декор, Жолта

DEN 351.68

Достапност
Достапно за нарачка

Нека вашиот ѕиден декор расте со протокот Со Овој Антички Ѕид Цвет На Домот Стратон. Рачно насликан и убав за секој ѕид во вашиот дом или канцеларија, овој ѕид виси додава забавна и цветна атмосфера во секоја просторија. Изработен е од дрво и метал со потресена жолта и вијална завршница. Таа доаѓа подготвена за карпа со прикачен д-прстен за лесно виси. Со димензии 14,75 инчи широк и околу 14 инчи висок, идеална големина е да се засади токму на тој празен ѕиден простор од вашиот. Навиваме да го одбереме Овој Антички Ѕиден Цвет Од Декор На Домот Стратон од нашата градина на производи. Рачно насликан ѕиден декор совршен за секоја соба. Прикачен д-прстен за лесно закачување. Материјал : Дрво и метал. Заврши : Потресени. Боја : Чај и жолта боја. Димензии( H x w x d) : 13,98 x 14,75 x 1,18 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат