.

.

Уникатни Поволни Цени Еластична Прашина Набраздено Здолниште Со Кревет со 15 Капка Сива Кралица

Уникатни Поволни Цени Еластична Прашина Набраздено Здолниште Со Кревет со 15 Капка Сива Кралица

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Дајте стилски изглед на креветот и спречете ја прашината да се акумулира под него со здолништето на креветот. Нашето здолниште за кревет е изработено од 100% полиестер што го олеснува чистењето, отпорно на брчки и брза боја. Уредно возбудува полите дизајн околу 3 страни без сплит агли. Неутрални цврсти бои кои лесно можат да одговараат на секој прибор за домаќинство. Машина или рачно перење ладно, не избелувајте, не сушете чистете и Пеглајте на максимална температура на ѓонот Од 110 Степени Целзиусови. Ве молиме имајте предвид дека фотографиите се генерираат електронски, а боите на производите може да варираат поради извори на фотографско осветлување или поставките на вашиот монитор. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење, ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Уникатни Поволни Цени Еластична Прашина Збрчкана Кревет Здолниште со 15" Капка. Материјал : 100% Полиестер. Земја на потекло : Увезени. 15 " Должина На Капка. Близнак : 39 х 75 инчи/100 х 190 см. Целосно : 54 х 75 инчи/137 х 190 см. Кралица : 60 х 80 инчи/150 х 203 см. Кралот : 78 х 80 инчи/200 х 203 см. Боја брза и лесна нега кревет здолниште прашина возбуда. Лесни упатства за нега, едноставно машинско перење. Содржина на пакетот : 1 х Кревет Здолниште.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат