.

.

Каролини Богатства SS4924GF Малтешки со англиски Унија Џек Британско Знаме Големина На Градина, Големина На Градина, разнобојна

Каролини Богатства SS4924GF Малтешки со англиски Унија Џек Британско Знаме Големина На Градина, Големина На Градина, разнобојна

DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Каролини Богатства SS4924 GF Малтешки со англиски Унија Џек Британско Знаме Градина Големина, Градина Големина, повеќебојни Знаме Градина Големина кој раса специфични Малтешки уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Ова Знаме Градина Големина е од каролини богатства колекција Унија Џек Британското Знаме. Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Ова е дебело Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Зборовите на знамето може правилно да се читаат од двете страни на знамето на градината. Потешки од повеќето други градинарски знамиња на располагање. Ова знаме ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Знамето е со димензии приближно 11 1/4 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. Градинарскиот штанд се продава одделно. Ова Градинарско Знаме е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, 2 Слоја Двострана Квалитетна Конструкција, Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат