.

.

Флоенр Женски Плус Големина Блузи, Женски Памук Ленени Ракави Широка Маица Елек Маица Блуза Блуза Блузи Плус Големина

Флоенр Женски Плус Големина Блузи, Женски Памук Ленени Ракави Широка Маица Елек Маица Блуза Блуза Блузи Плус Големина

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.55" Должина : 71см/27. Што добивате : 1пц Жени Врвови.92"големина : xxxxl Сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 Биста : 127 CM/50.35"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 111cm/43.Врвовите на флоенр се дизајнирани да ве одржуваат ладни и суви цел ден, како и да се борат против бактериите што предизвикуваат мирис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат