.

.

Лето Тока Секојдневен Стил Големина Еластични Жени Пролет Големи Сандали Потпетици Висока Мода И Женски сандали

Лето Тока Секојдневен Стил Големина Еластични Жени Пролет Големи Сандали Потпетици Висока Мода И Женски сандали

DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Стил : Принцеза, Секојдневен, Едноставен Материјал : PUPlatform Heigh : 1cm/0,39"2.7"големина : 40 сад : 8.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,Свадба,забава и други прилики, цврста и стилска боја.7" нога широк : 9-9, 5 см/3.Висок Стил На Пета : Супер Висока Пета4.Овој Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете Плажа Сандали За Жени Клин Роза Сандали За Жени Свадба.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.Овој дизајн стилски, вид, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја За вас и вашите семејство или љубовник Или пријатели Изберете стил На прсти : Отворени Сцени : Отворено, Мода, табела за Рекреација : .33" Женски Вода Сандали Роза Жени сандали 7.Лесни Сандали,Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор на ѓон,мода И стил на затворање На личноста : обем На Лизгање : Висока Потпетица На Ношо : 11 см/4,33"Единствен Материјал : Гумен Пол : Жени, Девојка1. Висина на платформата : 1см/0,39" Тен Пумпи За Жени Сандали Сандали за Жени Големина 9.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 велика британија : 6 еу : 39 ЦН : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото должина : БР5.5"Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5. Должина : БЕЗ Женски Сандали Големина 12 Женски Сандали Големина 8 1/2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат