.

.

Богатства На Каролина Едрилица Со Пеликан Златни Денови Јадење Сушење Мат

Богатства На Каролина Едрилица Со Пеликан Златни Денови Јадење Сушење Мат

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Каролини Богатства JMK1042 DDM Едрилица Со Пеликан Златни Денови Јадење Сушење Мат, 14 x 21", разнобојни Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е Од Каролини Богатства Наутички категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат