.

.

Og - 225s Црна Жолта Очила Очила 57-16-w Прашина Брана

Og - 225s Црна Жолта Очила Очила 57-16-w Прашина Брана

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

ONGUARD RX БЕЗБЕДНОСТ ОЧИЛАЕден пар очила За индустриска безбедност Rxable СО БРОЈ на дамодел од прашинаСЛ 225СЛЕНС ТИПДЕМОСФРАМ БОЈА - - - - - - - - - ЦРНА / ЖОЛТА РАМКА ГОЛЕМИНА-(57ММ х 16мм х 135мм)РАМКА МАТЕРИЈАЛНајлон Заменлив мост на носот заменлива прашина дамсафети ремени прилагодливи храмови не спроводливи стандардиANSI Z87. 1, CSA Z94. 3 On Guard Безбедност Очила OG - 225s Црна Жолта Очила Очила 57-16-135 w Прашина браната.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат