.

.

Убава Пеперутка Цвет Срце Автомобил Шофершајбната Сонце Сенка Чадор Преклопен Пред Прозорец Сонцето Штит Сенка Блокови Ув Зраци Топлина Задржи Возилото Кул За Ав?

Убава Пеперутка Цвет Срце Автомобил Шофершајбната Сонце Сенка Чадор Преклопен Пред Прозорец Сонцето Штит Сенка Блокови Ув Зраци

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : нашата површина за сончање на шофершајбната е дизајнирана со уникатни модели кои можат да ви помогнат брзо да го откриете вашиот автомобил, што додава забава на вашиот автомобил, го привлекува вниманието на другите и целосно го покажува вашиот личен вкус. Прекрасен Пеперутка Цвет Срце Автомобил Шофершајбната Сонце Сенка Чадор Преклопен Пред Прозорец Сонцето Штит Сенка Блокови Ув Зраци Топлина Задржи Возилото Кул За Автомобили КАМИОН ТЕРЕНЕЦ-58 х 29,7 Инчи.ЗАШТИТА ОД ТОПЛИНА и УВ : површината на чадорот е изработена од висококвалитетна винилна ткаенина, тенка и непроѕирна; внатрешната винилна обвивка, блокирајќи ги директните УВ зраци од површината на чадорот, засенчување, топлинска изолација, максимална заштита за вашето возило од високи температури и штетни УВ зраци, одржувајќи го вашиот автомобил ладен во сончеви денови.ПРИЛИКИ : кога сте надвор на возење во сончев ден, понесете го ова практично автоматско сончање кога вашиот автомобил е паркиран на отворено долго време.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ и СКЛАДИРАЊЕ : нашата сончева сенка е лесна за инсталирање, дизајн на саќе, 8 фиксни коски од чадор, цврсти и стабилни, нема да паднат за време на употребата, дизајнот на изгледот и кривата на искривување во согласност со дизајнот на предното стакло на автомобилот, без да му наштети на стаклото во исто време поблиску одговара на употребата на моделот. Кога не се користи, дизајнот што може да се преклопи може брзо да се извади штитник за сонце, складиран во мала торба или кутија за ракавици, не зазема простор. Со вклучена климатизација, ќе ви треба помалку време за да го изладите просторот во вашиот автомобил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат