.

.

Каролини Богатства CK5718PW Сфин Мачка Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16W, разнобојни

Каролини Богатства CK5718PW Сфин Мачка Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16W, разнобојни

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Каролини Богатства CK5718 PW1216 Сфинкс Мачка Љубов Платно Ткаенина Декоративна Перница, Црвена, 12h x16 W, Повеќебојна Платно Ткаенина Декоративна Перница со раса специфични Сфинкс уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на денот На Вљубените со оваа декоративна Перница За Денот на Вљубените. Оваа Платно Ткаенина Декоративна Перница е од каролини Богатства колекција Љубовта е. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат