.

.

Држач За Чаши За Моливи Сергреј, Удобен За Одржување Силна Компатибилност За Активност

Држач За Чаши За Моливи Сергреј, Удобен За Одржување Силна Компатибилност За Активност

DEN 303.20

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : дизајн на шупливи рози, убави и привлечнитешки и цврсти. Издржлив за употреба добро држење на пенкалото, моливи, линијари, ножици итн.Спецификација : Материјал : Метализација : 9.5*9*8.5 CMColor : Розова Пакување Листа : 1 x Пенкало Носителот Контејнер Забелешка : Контејнер само, Пенкало не се вклучени. Држачот за моливи е стилски организатор за додатоци за биро, кујнски гаџети и четки за шминка. шупливи рози дизајн, убави и атрактивни. Додатоците за биро за собирање држачи за моливи имаат едноставен и елегантен индустриски изглед и цврста метална конструкција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат