.

.

Обичен Одмор Шарени Ракави Камис Резервоарот Блузи Летен Спорт Плетени Шарени Крпеница Боја V-Вратот Врвот Мода Плажа Елек За Жени Партија Одмор Патување Женска Об

Обичен Одмор Шарени Ракави Камис Резервоарот Блузи Летен Спорт Плетени Шарени Крпеница Боја V-Вратот Врвот Мода Плажа Елек За

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : С Биста : 88см/34,65" Должина : 58см/22,83" Големина : М Биста : 92см/36,22" Должина : 59,5 см/23,43" Големина : Л Биста : 96см/37,80" Должина : 61см/24,02" Големина : XL Биста : 100см/39,37" Должина : 62,5 см/24,61" идеален за Клуб, забави или секоја пригода каде што сакате да се истакнете.Носете со фармерки или хеланки Во Пролет, Лето иallстилски и мода ќе ве направи попривлечни quodicals Погоден За секојдневен изглед И сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци.летен одмор јога тренингот елек halter vestlighteight и дише quodical Softive Погоден За секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави,одмор, клуб и датира.За секојдневна,летна плажа,забава,одмор,улична облека, секојдневен живот.Атлетски резервоари за женипрекрасни за хеланки, погодни за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор,канцеларија,ве прават шармантни И кул Деловни Секојдневни Врвови Летни Симпатични Ками. Лесен, дише, мек, опуштен и удобен за носење. Резервоари без ракави За Женски Летни Врвови. Женски Резервоари Блузи Против Вратот Обичен Ками Без Ракави Камизола Резервоарот Врвот Лето Основни Резервоарот Ками. Женските Летни Ками Се Направени Од Полиестер, Обезбедуваат Пријателска Кожа И Дишење. Ве Одржува Ладни Цело Лето И Брзо Ја Апсорбира Потта. Лесната, Удобна и Мека Ткаенина Ви Дава Одлично Искуство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат