.

.

Нова Стандардна Решетка За Покривање На Предниот Браник, Одговара На -Хонда Граѓански Купе

Нова Стандардна Решетка За Покривање На Предниот Браник, Одговара На -Хонда Граѓански Купе

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Стандардна Решетка За Покривање На Предниот Браник, За Модели од 2,0 Литри, Црна Текстура. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка За Покривање На Браникот. Тоа Одговара На Вашиот 2016-2019 Хонда Граѓански Купе. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Пред Браник Покритие Решетка, Одговара 2016-2019 Хонда Граѓански Купе за 2,0 Литарски Модели, Текстура Црна, Изработена Од Полипропилен . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат