.

.

Каишек Пластични Хард Школка Случај Само Компатибилен Рел. Macbook Pro S Retina Дисплеј + Црна Тастатура Покрие Модел: А Растенија серија 0694

Каишек Пластични Хард Школка Случај Само Компатибилен Рел. Macbook Pro S Retina Дисплеј + Црна Тастатура Покрие Модел: А Растенија

DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Кск Каишек Пластична Покривка Од Тврда Обвивка ДИЗАЈНИРАНА САМО ЗА да биде компатибилна Со Mac Book Pro Retina 13 инчи (Модел : A1398), Постара Верзија Ослободување 2015 2014 2013 2012. Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задниот дел од лаптопот пред да го купите.Компатибилен со : Модел : A1502reless 2015 : MF843 LL/A, MF841 LL/A, MF840 LL/A, MF839 LL/Arelase 2014 и 2013 : MGX72 LL/A, MGX82 LL/A, MGX92 LL/A, ME864 LL/A, ME865 L/A, ME866 L/A/AModel : А1425пуштање Октомври 2012 : Мд212л/А, МД213Л/А, МЕ662Л/А МЕ664Л / А ОВОЈ СЛУЧАЈ ОДГОВАРА САМО ЗА 2012 2013 2014 2015 ОСЛОБОДУВАЊЕ MACBOOK PRO 15 ИНЧИ СО МОДЕЛ НА ПРИКАЗ НА МРЕЖНИЦАТА : А1398. Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на задната Страна Од Mac Book пред да го купите. Овој случај не е компатибилен со другите Лаптопи На Моделот. Целосно отстранлив, лесен за ставање и полетување што може да го заштити вашиот лаптоп од гребнатини и гребнатини. Целосно проветрено за безбедна исплата на топлина, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики. Случајот компатибилен Со Mac Book Pro 15 инчи со екранот на мрежницата. (Постара Верзија Порака 2015-крајот 2012). Компатибилен Со : Mac Book Pro Retina 13" 2015 - MF839 LL/A, MF840 L/A, MF841 LL/A, MF843 LL/A. Pro Retina 13" 2014 - MGX72 L/A, MGX82 L/A, MGX92 LL/A. Pro Retina 13" 2013 - ME864 LL/A, ME865 L/A, ме866л/А, Мд212л/а, ме662л/А. ПРО РЕТИНА 13" 2012 - МД212Л/А, МД213Л/а.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат