.

.

Жените Блузи Долг Ракав Дозвола Модни Жени Повик Памук И Лен Долг Ракав V-Вратот Цврсти Лабава Блузи Блузи

Жените Блузи Долг Ракав Дозвола Модни Жени Повик Памук И Лен Долг Ракав V-Вратот Цврсти Лабава Блузи Блузи

DEN 244.64

Достапност
Достапно за нарачка

: 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 130cm/51.Големина : М Големина.00,Женски Врвови Графички Маици,женски врвови долги ракави жени,женски врвови долги ракави бел врв,женски врвови чипка со долги ракави,женски врвови со долг ракав клиренс,женски врвови клиренс под 5. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.00,женски кошули долги ракави копче кошула,Женски кошули Маици Со долги Ракави,Женски кошули долу долу,женски кошули долг ракав со јака,женски кошули плус големина дозвола,плус големина женски кошули големина 4х-5х,жени плус големина клиренс 5.47 "Должина : 71см/27.90" Ракав : 58cm/22.72 " Ракав : 55cm/21.00,женски врвови плус големина туника,женски кошули дозвола под 5. Летен Клиренс.32" Ракав : 54см/21. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41. Големина : ХХХХХХЛ Големина. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Модни Жени Обични Памучни И Ленени Долги Ракави V-Вратот Цврсти Лабави Врвови Блузикарактеристики : 1.28 "Рамо : 45cm/17.18 "Рамо : 48cm/18.65" Должина : 74cm/29.00,плус големина женски врвови клиренс под 10.05 "Должина : 75cm/29. Големина : XL Големина. Големина : XXL Големина.44" Должина : 76cm/29. Големина : Л Големина. Одговараат Заumn и Пролет.Материјал : 60% памук,40% Лен, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45. Големина : ХХХЛ Големина.26 "Должина : 73см/28. Жените Блузи Долг Ракав Дозвола Модни Жени Повик Памук И Лен Долг Ракав V-Вратот Цврсти Лабава Блузи Блузи. Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 125cm/49.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат