.

.

Бекарнли 039 - Egr Вентил Заптивка

Бекарнли 039 - Egr Вентил Заптивка

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Изработени со врвни материјали за издржување на екстремни температури. Висококвалитетна конструкција за издржливост. Спакувани во проѕирна пластика за лесна видливост и идентификација на сите компоненти. Специфична апликација за ова возило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат