.

.

Бети Шпагети Супер Бети & Вести Новинар Една Кукла, Парче

Бети Шпагети Супер Бети & Вести Новинар Една Кукла, Парче

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Бети Шпагети Еден Пакет Супер Бети/Вести Репортер Кукла Игра Во Собата 24 Парчиња Бети Шпагети и нејзините пријатели се врати со цела многу повеќе кул облека да ги споделат заедно! Создадете нов изглед! Има толку многу начини за мешање, совпаѓање и играње! Дајте му на Бети нов стил секој ден. Поп " н "трампа облека, мушка' н ' плетенка косата. Вие ја избирате модата што таа ќе ја носи! Овој забавен сет За Шпагети бети сигурно ќе обезбеди часови имагинативна игра! Бети Шпагети изгради Бети Игра Во Собата со бескрајни начини да се меша, натпревар и игра, па девојки може да се создаде уникатен изглед кој е сосема свој. Врзете ги, плетете ги и свиткајте ги!. Претворете Ја Новинарката Бети во Супер Бети! Малкумина го знаат тајниот идентитет На Супер Бети! Таа го спасува денот на секакви начини! . Вклучува 24 парчиња мешавина и совпаѓање на поп. Измешајте ја! Поклопи ја! Стилизирајте Ја!. Се препорачува за возраст од 4 и повеќе години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат