.

.

Disney Doorables Надвор Од Вратата Елса Спална Соба Плејсет, Вклучува Ексклузивни Дизни Замрзнати Фигури, Додатоци И Клучни, Официјално Лиценцирани Детски Играчки За Возр

Disney Doorables Надвор Од Вратата Елса Спална Соба Плејсет, Вклучува Ексклузивни Дизни Замрзнати Фигури, Додатоци И Клучни,

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ставете Го Олаф во комората и свртете го за да го оживее! Истражете го светот На Замрзнатиот Дизни со лизгање или лизгање по замрзнатиот слајд Со Олаф. Возраст 5+. Свртете го клучот во клучалката на ѕидот и креветот паѓа надолу, или на часовникот за да видите тајно вртење на панелот и да откриете скриена комора. Користете го клучот за да ги отклучите скриените изненадувања во овој плејсет што се отвора за да открие две области за играње. Најдете ги изненадувањата скриени во собата На Елса Со Младата Елса И Младата Ана. Овој симпатичен плејсет доаѓа и со осум парчиња додатоци, вклучувајќи една куќа за кукли, две кукли, еден слајд, еден коњ за лулка, две снегулки и еден клуч. Инспириран од Светот На Замрзнатиот Дизни, овој симпатичен плејсет е висок шест инчи и има блескави детали за снегулката. Секоја фигура е висока приближно 1,5 инчи и има потпис Дизни Врати стилизирани детали и сјајни очи. Рекреирајте го светот На Дизни со сите Колекционерски фигури и сетови За игри На Дизни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат