.

.

Конец Брои Шарени Душек Рампа Со Рестоничен

Конец Брои Шарени Душек Рампа Со Рестоничен

DEN 511.84

Достапност
Достапно за нарачка

Надополнете го креветот со Подлогата За Душеци со Бројка од 400 Конци со Луксузно мека Површина за спиење Од 400 конци. Растегливото здолниште е изработено од издржлив полиестер и полипропилен кој цврсто се обвиткува околу душеците длабоки до 18 инчи. Оваа јасна подлога за бел душек е хипоалергична за да обезбеди јасно дишење во текот на ноќта. Изберете достапна големина. Изработени од памук, полиестер и полипропилен. Свежа бела боја. 400 конец брои. Хипоалергичен материјал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат