.

.

Pendaflex® Surerhook® Засилени Висечки Папки, Правна Големина, Сина, Сече, 20 BX

Pendaflex® Surerhook® Засилени Висечки Папки, Правна Големина, Сина, Сече, 20 BX

DEN 431.84

Достапност
Достапно за нарачка

Pendaflex® Surerhook® Засилените Висечки Папки се изградени за да преживеат тешка секојдневна употреба. Супер-силните висечки прачки со подолги куки и револуционерни вградени пружини за затегнување ги држат зафатените датотеки што се лизгаат по шините. Поли лентите на горниот и долниот раб се спротивставуваат на рипс и солзи. Папките имаат полесни ентериери за да спречат погрешно поставување. Вклучува лист со етикета подготвен за печатач со легална големина и 20 јасни јазичиња со 1/5 сечење. Правна големина, сина. 20 по кутија. Супер-силни surerhook® прачки со вградени пружини за затегнување продолжуваат да висат папки што се лизгаат по шините. Поли-засилен горниот раб и долниот преклоп обезбедуваат дополнителна издржливост. Кутија од 20 сини папки со легална големина за општо или кодирано поднесување во боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат