.

.

Фискарс Тереза Колинс Тежок Занает Нож Розова Бела

Фискарс Тереза Колинс Тежок Занает Нож Розова Бела

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Фискарс-Тереза Колинс Тежок Занает Нож : Розова/Бела. Сече широк спектар на материјали! Има челично буре и мека точка на допир за избалансирана, прецизна контрола на сечењето и удобност. Овој пакет содржи еден Занаетчиски нож долг 6 инчи со сечило #11 што може да се замени (заменските сечила се продаваат одделно). Увезени. Фискарс Тереза Колинс Тежок Занает Нож Розова/Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат