.

.

Soundcore Од Anker-Sport Air Безжични Слушалки За Вежбање

Soundcore Од Anker-Sport Air Безжични Слушалки За Вежбање

DEN 1119.84

Достапност
Достапно за нарачка

Слушалките За Спортски Воздух ви носат Композитни драјвери од 12 мм за да ја засилите вашата музика во саундтрак за гориво и бас. Притиснете го тренингот до крај со нула двоумење благодарение на отпорноста на вода IPX7 и технологијата за заштита од пот. Дизајниран за удобност, сигурно вклопување, ergономски дизајн и целосно контролиран од десната слушалка без триење или влечење. Овие слушалки ќе ви овозможат да уживате во 10 часа слушање на вашите мелодии, а тоа е повеќе од една недела време во теретана од едно полнење. Soundcore Од Anker-Sport Air Безжични Слушалки за Вежбање 12mm возач IPX7 Отпорен На Вода 10-Часовно Време За Играње Подобро Отчукувања-Мазно, високо-верност аудио се испорачува преку 12mm композитна технологија на возачот. 10-Часовно Време За Играње-Добијте возвишен звук управуван од бас за повеќе од една недела вежбање од едно полнење. IPX7 Рејтинг Отпорен На Вода - можете да слушате практично во секое опкружување-земете супериорно аудио, дојдете дожд или сјај. Прилагодено Вклопување-Ултра меките Врвови за Уши и Крилјата на Увото нудат сигурно и удобно вклопување. Без раце повик-Вграден Микрофон за јасни повици. Што Има Во Кутијата? Звучни Спортски Воздушни Слушалки. ХС/С/М/Л / ХЛ Ушни Совети. С/М/Л Уво-Крилја. 1 х Клип За Управување Со Кабел. 1 х Кабел Кошула Клип. 1 x USB Кабел За Полнење. Торбичка за носење и Упатство за Употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат