.

.

Хартија Колега Инкџој Повлекува Хемиско Пенкало,, Избрани Бои, Брои

Хартија Колега Инкџој Повлекува Хемиско Пенкало,, Избрани Бои, Брои

DEN 195.04

Достапност
Достапно за нарачка

Кликнете, насмевнете се и одете! Хартија Колега Ink Joy 300 RT повлече топчести пенкала нека вашите зборови и идеи течат во осум светли и брилијантни бои. Ултра-мазниот систем за пишување никогаш не влече, плус секое хемиско пенкало има удобен гумен стисок што се чувствува одлично во вашата рака. Оживејте ги работите и раширете ја радоста Со Хартија Колега Инкџој! Совет повлекува за удобен, една рака употреба. Точка Големина : 1,0 мм. точка ви дава убава, цврста, мазна линија за општо пишување и прифаќа полнење. Пакет : Комплет од 8 Избрани пенкала со мастило во боја. Удобноста зафат обезбедува пишување без стрес. Точката што се повлекува гарантира дека мастилото нема да се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат